RN73H2ETTD2983B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2983B25
JLCPCB Part #
C4296043
Description
-55℃~+155℃ 250mW 298kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS