SG73P2ATTD332J
MFR.Part #
SG73P2ATTD332J
JLCPCB Part #
C4038792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS