RN731JTTD9421B10
MFR.Part #
RN731JTTD9421B10
JLCPCB Part #
C4054519
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS