SG73P2ATTD3322D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD3322D
JLCPCB Part #
C4071384
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS