RN73R2ATTD4872C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD4872C10
JLCPCB Part #
C2565097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS