SG73P2ATTD3091F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3091F
JLCPCB Part #
C4143608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS