SG73P2ATTD2870F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2870F
JLCPCB Part #
C4111221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS