RN73H2ETTD7772B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7772B10
JLCPCB Part #
C3964462
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS