SG73P2ATTD223J
MFR.Part #
SG73P2ATTD223J
JLCPCB Part #
C4281210
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS