ERJ-P6WF9101V
MFR.Part #
ERJ-P6WF9101V
JLCPCB Part #
C7274086
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS