SG73P2ATTD273G
MFR.Part #
SG73P2ATTD273G
JLCPCB Part #
C4061921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS