RN732BTTD8062B50
MFR.Part #
RN732BTTD8062B50
JLCPCB Part #
C4334751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS