RK73H1JTTD6653D
MFR.Part #
RK73H1JTTD6653D
JLCPCB Part #
C2576558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS