SG73P2ATTD24R3D
MFR.Part #
SG73P2ATTD24R3D
JLCPCB Part #
C4002938
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS