RN73H2ETTD55R6C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD55R6C25
JLCPCB Part #
C4104110
Description
250mW 55.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS