SG73P2ATTD2323D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2323D
JLCPCB Part #
C4343548
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS