RN731JTTD87R6F100
MFR.Part #
RN731JTTD87R6F100
JLCPCB Part #
C4279562
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS