RN731ETTP1002B25
MFR.Part #
RN731ETTP1002B25
JLCPCB Part #
C160102
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS