SG73P2ATTD22R1F
MFR.Part #
SG73P2ATTD22R1F
JLCPCB Part #
C4110854
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS