RN73R2BTTD65R7F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD65R7F100
JLCPCB Part #
C2530951
Description
-55℃~+155℃ 250mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS