RN73H1JTTD4071C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4071C50
JLCPCB Part #
C3914603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.07kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS