RN73R1JTTD1981C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1981C25
JLCPCB Part #
C4091656
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS