SG73P2ATTD21R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD21R0F
JLCPCB Part #
C4319186
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS