SG73P2ATTD21R5F
MFR.Part #
SG73P2ATTD21R5F
JLCPCB Part #
C4225877
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS