SG73P2ATTD2003F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2003F
JLCPCB Part #
C4140610
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS