RN73H2ATTD6810B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD6810B05
JLCPCB Part #
C4173587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS