SG73P2ATTD1870F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1870F
JLCPCB Part #
C4272064
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS