SG73P2ATTD1822F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1822F
JLCPCB Part #
C4114324
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS