SG73P2ATTD16R9F
MFR.Part #
SG73P2ATTD16R9F
JLCPCB Part #
C4116097
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS