SG73P2E1RTTD115G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD115G
JLCPCB Part #
C6482349
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS