RN732BTTD7321D10
MFR.Part #
RN732BTTD7321D10
JLCPCB Part #
C4319749
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS