RN73R2ETTD2490A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2490A10
JLCPCB Part #
C4085456
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS