RN73H1JTTD3050A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3050A05
JLCPCB Part #
C4145959
Description
-55℃~+155℃ 100mW 305Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS