SG73P2ATTD1500D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1500D
JLCPCB Part #
C4166837
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS