SG73P2ATTD1500F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1500F
JLCPCB Part #
C2577436
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS