SG73P2ATTD14R3F
MFR.Part #
SG73P2ATTD14R3F
JLCPCB Part #
C4127365
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS