RN73H1JTTD3320C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3320C50
JLCPCB Part #
C4038922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS