RN731JTTD1382F25
MFR.Part #
RN731JTTD1382F25
JLCPCB Part #
C3975804
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS