SG73P2ATTD130G
MFR.Part #
SG73P2ATTD130G
JLCPCB Part #
C4303592
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS