RN732BTTD1400F10
MFR.Part #
RN732BTTD1400F10
JLCPCB Part #
C4253505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS