SG73P2ATTD1301F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1301F
JLCPCB Part #
C4330976
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS