SG73P2ATTD12R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD12R0F
JLCPCB Part #
C514988
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS