RN73R2BTTD7322B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7322B10
JLCPCB Part #
C2571075
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS