RN73H1JTTD8450D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8450D25
JLCPCB Part #
C4319034
Description
100mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS