SG73P2ATTD1202F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1202F
JLCPCB Part #
C4074328
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS