SG73P2ATTD10R0D
MFR.Part #
SG73P2ATTD10R0D
JLCPCB Part #
C4001232
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS