SG73P2ATTD1000D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1000D
JLCPCB Part #
C4060275
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS