RN73H2ETTD3363B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3363B25
JLCPCB Part #
C4107359
Description
250mW 336kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS