RK73H2ERTTD2201D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2201D
JLCPCB Part #
C6270788
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS