SG73P2ARTTD8200F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD8200F
JLCPCB Part #
C6221535
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS